vivat_poltava@ukr.net
+38 050 0645685 - готель
+38 096 8109787 - зоопарк
+38 067 5321550
ресторан "Vivat Провінція"
+38 096 8003070
ресторан "Вареник"

Ми в соцмережах:


Ресторан народної кухні "Вареник"

"Вареник" - ресторан народної кухні з її сучасним баченням. Заклад знаходиться в межах нового мікрорайону "Садовий" (с. Розсошенці, околиця м. Полтава, вул. Перспективна, 2).

Запрошуємо Вас приємно провести час насолоджуючись теплою атмосферою, стильним інтерєром залу, комфортним відпочинком на літньому майданчику, різноманіттям страв народної та європейської кухні, смаком уже знайомого живого провінційного пива, ароматною випічкою з власної пекарні, привітністю персоналу і високим рівнем якості обслуговування.

Відкрита кухня і її надсучасне технічне оснащення є нашою особливістю.

Щодня для Вас готує молода, амбіційна, професійна команда кухарів, які обовязково здивують навіть найвибагливіших гостей оригінальною подачею улюблених страв, смак яких Ви обожнюєте з дитинства.

Протягом тижня з понеділка по пятницю з 11:00 до 17:00 функціонує відкрита лінія комплексних обідів, що пропонує широкий асортимент перших і других страв та напоїв.

У святкові та вихідні дні радо частуємо гостей неповторними стравами та особливими "авторськими" напоями, створеними нашим талановитим шеф-кухарем на вогнищі під відкритим небом за активної участі відвідувачів.

Для Вас організовуємо проведення свят, банкетів, весіль. Максимально задовольняємо потреби і смаки гостей.

Любителі футболу і спортивних подій можуть переглянути телевізійні трансляції на наших екранах.

Для маленьких відвідувачів ми пропонуємо ігровий куточок.

Ресторан народної кухні "Вареник" - це завжди смачно і затишно, адже ми робимо свою справу для душі, з душею і від душі.
© 2023 Готельно-ресторанний комплекс Віват Провінція