+38 050 0645685 - готель
ресторан "Vivat Провінція"

Сімейний ресторан "Vivat Провінція" запрошує Вас на виступ гурту "Джаз Терапія" і солістки Олени Шмельової.

Сімейний ресторан "Vivat Провінція" запрошує Вас весело відзначити Тетянин день.
У програмі:
- виступ танцюристів і співаків;
- конкурси та подарунки;
- приємний подарунок від ресторану "Vivat Провінція". *

Сімейний ресторан "Vivat Провінція" запрошує Вас провести разом свято Хрещення Господнього. У програмі:
- освячення води;
- шашлики;
- картопля по-селянськи;
- глінтвейн;
- купання в ополонці.

Ресторан "Віват Провінція" запрошує всіх бажаючих відвідати вечір інструментальної музики, який відбудеться 18 січня 2013 року.

Сімейний ресторан та пивоварня "Віват Провінція" запрошують Вас на свято Маланки.

У програмі:
- театралізовані персонажі;
- щедрівки;
- ворожіння;
- конкурси та подарунки.

Свято відбудеться 11 січня 2013 року о 19:00.

Ресторан "Віват Провінція" запрошує всіх бажаючих відвідати вечір інструментальної музики, який відбудеться 14 грудня 2012 року.

З 23 по 30 листопада ресторан Віват Провінція запрошує на свято молодого вина «Божоле Нуво».

За традицією, в цей час у всьому світі відзначають свято молодого вина «Божоле Нуво». Більше мільйона ящиків з Beaujolais Nouveau починають подорож з маленьких сіл і містечок через Францію до Парижу, щоб потім вирушити в різні частини світу.

Під Полтавою в ресторані «Віват Провінція» протягом тижня (з 1 по 5 жовтня) відбувалися зйомки програми телеканалу «1+1» «На ножах» з відомим ведучим Арамом Мнацакановим.

1 Квітня "Віват Провінція" запрошує всіх друзів на першоквітневий День Сміху та Розіграшів "Вечір Comedy"!

Вечірка Бабій Бунт
Перші промені весняного сонця знаменують наближення «Самого Міжнародного» свята в році! Колони вантажівок з мімозами вже на підході. З цієї нагоди запрошуємо Вас в ресторан «Віват Провінція», де 8 березня в 18.00 відбудеться вечірка «Бабій Бунт».

Сторінка 7 з 9«««3456789»»»