+38 050 0645685 - готель
ресторан "Vivat Провінція"

Ресторан "Vivat Провінція" запрошує Всіх на щорічне відкриття "Пивного сезону". У програмі: мясо на відкритому вогні, найсмачніше пиво і море позитиву!

Вже стало традицією, що кожен рік ресторан "Віват Провінція", який знаходиться в самому сердці поля Полтавської битви, гостинно зустрічає "Шведське Товариство Військової Історії". Шановні наші друзі, ми щиро дякуємо Вам за Ваш візит! Чекаємо наступного разу на нашій історичній землі!

16 Листопада, 2017
Новий рік 2018 з Стилягами!
Ресторанно-готельний комплекс "Vivat Провінція" запрошує відсвяткувати Новий рік 2018 у теплій та веселій атмосфері з друзями і близькими. Тільки для Вас в новорічний вечір 31 грудня захоплюючо-запальна шоу-програма "Стиляги"!

Нашими пивоварами для справжніх цінителів живого нефільтрованого пива за старовинними рецептами зварено м'яке духмяне пиво, а дружним, згуртованим колективом надані кращі сорти ковбас власного виробництва.

Готельно-ресторанний комплекс "Віват Провінція" запрошує всіх 3 червня на грандіозне "Відкриття пивного сезону в Провінції".
Вас чекають:
- море свіжого пива;
- приголомшливо смачні закуски до пива;
- страви від нашого шеф-кухаря;
- виступ кавер-групи "Відділ Кадрів";
- шоу від "Живих барабанів";
- розваги, конкурси та незабутні враження!

22 Травня, 2017
9 Травня
Готельно-ресторанний комплекс "Віват Провінція" сердечно привітав ветеранів з 72-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні і Днем пам'яті і примирення. Ветеранів та гостей чекали букети квітів, традиційна польова каша і цікава програма.

Ресторан "Віват Провінція" запрошує провести свято весни і жіночності з нами. 8 Березня в нашому ресторані - це неперевершена кухня від нашого шеф-кухаря, жива музика і незабутні враження.

26 Лютого, 2017
Масляна
Запрошуємо відзначити разом з нами етнічне свято "Масляна". Всіх гостей чекає частування смачними млинцями від нашого шеф-кухаря.

Готельно-ресторанний комплекс "Віват Провінція" зробив романтичну вечірку для своїх улюблених гостей в День Святого Валентина.

22 Січня, 2017
Свято Водохреща
У ресторані "Віват Провінція" відбулося свято Водохреща. В рамках свята відбулося освячення водойми, купання в хрещенській воді, розважальна програма та частування кожному "моржеві".

Сторінка 1 з 912345»»»