+38 050 0645685 - готель
ресторан "Vivat Провінція"

Ми в соцмережах:

Відпочинок в Полтаві, туристичні маршрути

Готельно-ресторанний комплекс «Віват Провінція» пропонує Вам екскурсійні тури по Полтаві та Полтавській області. Зимою рекомендуємо провести час на гірськолижній базі «Сорочин Яр», літом покататися верхи на конях, відвідати страусину ферму, а також зайнятися підводним плаванням або спуститися по річці на байдарках!

Полтавщина - чудовий, таємничий та гостинний край, наповнений легендами, місце, де переплітається реальне та загадкове.

Територія сучасної Полтавщини приваблювала мандрівників та поселенців з давніх часів. Чисте повітря, мякий клімат, вдосталь водойм і лісів, а ще унікальні історичні памятки. Мало хто, не тільки в Україні, але і за її межами, не чув про Полтавську битву, про знамениті полтавські галушки, про «вечори на хуторі близ Диканьки», оспівані Гоголем, про опішнянські гончарні вироби, про решетилівські вишивки і т.і.

Велика і культурна спадщина Полтавщини. Полтавська земля дала світу генія літератури Миколу Гоголя. Тут народились, жили та творили філософ Григорій Сковорода, класик української літератури Іван Котляревський.

Ми пропонуємо Вам відвідати наш край та отримати масу незабутніх вражень, які залишаться з Вами на все життя!