+38 050 0645685 – готель

Гірськолижний курорт Сорочин Яр в Полтаві

Хочете відчути себе підкорювачем Альп, не виїжджаючи за межі Полтавської області? Бажаєте навчитися катанню на лижах або спробувати свої сили в сноубордингу? Приїжджайте в «Сорочин Яр»!

«Сорочин Яр» - новий, оснащений сучасною технікою, гірськолижний комплекс, побудований з урахуванням передових європейських технологій і досвіду. Ми знаходимося всього в 14 кілометрах від Полтави в бік Диканьки.

Вас чекають не тільки схили для лижників, але і тюбінг-парк, схил для любителів санок. Новітнє обладнання дозволяє створити сніговий покрив навіть тоді, коли ніде поруч снігу ще немає.

Інструктори, які працюють в «Сорочиному Яру», - професійні гірськолижники, спортсмени-переможці багатьох республіканських і міжнародних змагань. Ви - новачок і не знаєте, як зробити перші кроки? Наші інструктори навчать вас всім гірськолижним премудростям і, через кілька занять, ви зможете не тільки впевнено стояти на лижах, але й підкорювати навчальний схил. Прикладіть трохи старання, попрактикуйтесь і вам по плечу стане будь спуск!

У «Сорочин Яр» можна приїхати лише в зручному спортивному одязі. Все обладнання ви знайдете на місці. Ми маємо значний прокатний парк. Він оновлюється щороку і ви гарантовано отримаєте тільки кращу екіпіровку від провідних європейських фірм.

Проживання: Ви можете зупинитися в готелі «Віват Провінція». До Ваших послуг заказ в номер з ресторану ваших улюблених страв. Рекомендуємо спробувати наше живе пиво, фірменні страви, а також радимо побувати на наших яскравих та веселих шоу програмах!

Щоб доїхати на автомобілі, потрібно їхати по трасі на Диканьку, проїхати Побиванку, Кротенки, Петрівку. Через 1 км після указчика на Петрівку буде знак «Диканський район», прямо біля знаку є поворот направо, повертаємо и бачимо невелику вивіску "Сорочин Яр". Їдемо близько 1 км вздовж посадки і приїзжаємо до верхніх станцій канаток. (прокат, кафе, каса внизу).